SkolinkisAtsakingai.lt

paskolos

Vartojamoji paskola: reikia žinoti visas detales

Kuomet pritrūksta pinigų kam nors svarbaus, galima kreiptis į draugus, artimuosius, kaimynus. Bet skolintis yra sudėtingas procesas. Nes turi prašyti pinigų, turi pripažinti, kad tau pritrūko pinigų ir dažniausiai dar turi pasiaiškinti, kaip tai atsitiko ir kam dabar skolintus pinigus paskirsi. Jeigu nesinori kreiptis į artimuosius, o pasiskolinti vistiek reikia, tai bene geriausia išeitis – paskolos. Tuo labiau, kad dabar tokioms paskoloms yra pritaikytos labai palankios sąlygos.

Kuomet imama paskola, svarbiausia atsiminti, kad tai pasiskolinta pinigų suma, kurią turite grąžinti per tam tikrą laiką. Greitosios paskolos gali būti grąžinamos po mėnesio ar po savaitės, ar per porą metų, kas mėnesį mokant įmokas. Grąžinimo terminai priklauso nuo paskolos dydžio ir bendrovės pateiktų sąlygų.

Vartojamoji paskola dabar dažniausiai imama internetu. Pasirinkus kreditų teikimo bendrovę, jos interneto svetainėje pateikiama paraiška paskolai. Užpildomi asmeniniai duomenys ir pasirenkama paskolos suma.

Laikas, per kurį suteikiama vartojamoji paskola internetu, priklauso nuo įmonės, kurioje prašote paskolos, taip pat nuo to, ar kreipiatės dėl paskolos įmonės darbo metu. Jeigu taip, tai atitikus visus reikalavimus, pinigus galima gauti vos per 15 minučių. Turbūt todėl ši paslauga ir gavo greitosios paskolos pavadinimą.

Paskola suteikiama tik pilnamečiams asmenims, Lietuvos piliečiams, turintiems pastovias pajamas. Taip pat atsižvelgiama į asmens kredito istoriją. Turimi įsiskolinimai ar nevykdyti finansiniai įsipareigojimai gali nulemti tai, kad paskola nebus suteikta.

Gavus paskolą, visada yra pateikiamas tikslus paskolos grąžinimo terminas. Šiuo metu dauguma kreditų teikimo bendrovių suteikia galimybę atidėti, pratęsti paskolos grąžinimo terminą. Tokiu atveju reikėtų susimokėti palūkanas už einamąjį mėnesį, o vėliau įmokas mokėti įprastu grafiku. Taigi, terminas atidedamas vienam mėnesiui. Paskola yra grąžinama internetu. Apie terminus ir įmokų sumas bendrovės primena sms žinutėmis, elektroniniais laiškais. Taip pat visada galima prisijungti prie savo paskyros bendrovės internetinėje svetainėje ir pasitikrinti, kiek jau paskolos grąžinote, o kiek dar liko grąžinti.

Beje, anksčiau termino grąžinant pasiskolintą pinigų sumą, dažnai galima sutaupyti palūkanų dalį. O jeigu įvyko atvirkščiai, ir prireikė dar pinigų, kartais galima pasiskolinti papildomai, jeigu neišnaudojote savo kredito limito. Visąlaik tai priklauso nuo kiekvienos kreditų teikimo bendrovės sąlygų. Todėl reikia visus niuansus išanalizuoti dar prieš pasirenkant kreditorių. Palūkanos, delspinigiai, terminai, terminų pratęsimai, kredito limitai ir dar daug detalių yra svarbios prieš imant paskolą. Bet svarbiausia yra apskaičiuoti savo galimybes grąžinti paskolą.