SkolinkisAtsakingai.lt

greitos paskolos

Šeimos pagausėjimas ir greitos paskolos

Pamenate žmonių sakomą prasmingo gyvenimo receptą: pasodink medį, pastatyk namą, užaugink sūnų. Taip, nėra taip paprasta įvykdyti šituos dalykus. Medį dar galima pasodinti ir mokyklos laikais, bet įžengus į suaugusių pasaulį, anksčiau ar vėliau tenka suprasti, kad tokie sprendimai, kaip statyti namą, turėti vaikų – visada remiasi į pinigus. O juos uždirbti sunku. Taip kiekvieno mintyse atsiranda ir mintis, kad paskolos galbūt padėtų. Kai vaikystėje klausdavote tėvelių, iš kur atsiranda vaikai, o jie atsakydavo, kad vaikus tėveliai perka, kaip ir kitas prekes parduotuvėje. Ir iš dalies tai nebuvo melas. Taip, visi sužinome, iš kur atsiranda vaikai, bet dviprasmybė dėl pirkimo neturėtų būti pamiršta. Jaunoms šeimoms dažnai šiais laikais prireikia ir greitos paskolos, jeigu netikėtai nusimato šeimos pagausėjimas.

Kiekvienas, planuojantis susilaukti vaikų, be abejo, nori užtikrinti vaikams kuo geresnį gyvenimą. Pasiklaukite draugų, kurie nesenai susilaukė atžalos, panaršykite mamų forumuose, galų gale užsukite į vaikiškų prekių parduotuvę. Taip teks pažvelgti realybei į akis ir pamatyti, kiek iš tiesų kainuoja vaikų auginimas. Oho, kiek jie visgi kainuoja. Tikrai daugiau, negu jūs įsivaizdavote.

Vien jau elementarūs daiktai: lovytė, vežimėlis, mašinos kėdutė sudaro nemažą sumą. Dar reikia galybės įvairių reikmenų, daiktų daiktelių. Jeigu iki tol gyvenote viename kambaryje bendrabutyje, gali būti, kad svarstysite, jog pagausėjus šeimai reiktų ir didesnio gyvenamojo ploto. Taigi, tampa aišku, kad reikia greičiau keisti finansinius įpročius, orientuotis į stabilesnį darbą, didesnes pajamas, o gal ir net nedidelę paskolą pasiimti.

Taigi, finansai gali būti viena priežasčių, kodėl jaunos šeimos delsia susilaukti vaikų. Nors gal ir ne pirma šaunanti priežastis į galvą būna tai, kad teks skolintis, kad nebus iš ko išlaikyti vaikų. Šiais laikais yra ir laisvesnis požiūris į šeimą, į santuoką. Jeigu tėvai mūsų susilaukdavo būdami 20 – ies, tai mes dažnai pirmagimius sūpuosime tik perkopę 30. Niekam nerūpi daug uždirbti, daugiau laiko skiriama kelionėms, išsilavinimui, mėgstamos veiklos paieškoms ir kitokiai vadinamajai savirelizacijai. Moterys siekia karjeros, įdomių patirčių, savęs tobulinimo, tam tikra prasme, ima skolą iš istorijos, taip ilgai moterį spaudusios po padu. Rezultatai atsispindi demografijoje.

Tačiau ar tikrai viskas būtų taip pat, jeigu būtumėte pinigais aptekę? Jeigu vaikų turėjimas nėra prioritetas savaime, tai automatiškai mažėja ir poreikis daug uždirbti. Tad vaikų turėjimą pakeičia kiti dalykai. Bet kita vertus, jeigu vis dažniau mąstote apie savo atžalas, tai atskira ir kryptingas judėjimas tikslo link. Be to sakoma, kad visų pasaulio pinigų neuždirbsi, todėl akivaizdu, kad gal ir nereikia susitelkti vien į pinigus. Juk neperkame vaikų parduotuvėse…