SkolinkisAtsakingai.lt

paskola

Kokią pasirinkti paskolą?

Kokią paskolą pasirinkti ir kokia yra kiekvieno tokio finansinio įsipareigojimo rizika klientui? Norint išsirinkti paskolą, jums reikia žinoti kam ji bus naudojama, kaip ji bus grąžinta, kada bus grąžinta ir kokios dydžio paskolos jums reikia. Dabar galima pasiskolinti nedidelę sumą pinigų ir iš bankų, ir iš greitųjų kreditų įmonių, ir iš privačių asmenų. Jūs galite susitarti dėl palūkanų asmeniškai jei ji yra imama iš privataus asmens, tačiau palūkanos bus didesnės nei imant paskolą iš banko ar greitųjų kreditų įmonių.

Jeigu jums reikia vartojamosios paskolos įsigyti kažkokiems daiktams, galite nuvykti į banką ar greitų kreditų bendrovės filialą ir konsultantai jums pateiks savo pasiūlymą, prieš tai įvertinę jūsų kreditingumą, gaunamas pajamas ar turimą turtą, priklausomai nuo to, kokio dydžio paskolos pageidausite.

Jeigu norite mažesnio kredito, kurį galėsite gražinti greičiau nei per metus, tuomet yra patartina kreiptis į greitųjų kreditų bendrovę. Šios kompanijos siūlo ypač palankias sąlygas tiems, kurie ima tokio tipo paskolą pirmąjį kartą. Dažnai tai būna nemokama paskola (pirmąjį kartą). Nepamirškite, kad tai gali būti ir pakankamai rizikinga, jeigu neturite pastovių pajamų. Na, o jei vis dėl to esate užtikrintas savo finansine situacija, tuomet galite ne tik saugiai ir greitai pasiskolinti reikiamą pinigų sumą, tačiau dar ir turite galimybę padaryti tai visiškai nemokamai, jeigu imate greitąją paskolą pirmąjį kartą.

Žinoma, dabar vis dažniau jauni žmonės susidomi ir būsto paskolomis. Tai tokios paskolos, kurios yra išduodamos ilgam laikotarpiui ir gali būti geras pagalbininkas jaunoms šeimoms įsigyti naują būstą. Šiai paskolai yra keliami griežtesni reikalavimai, nes ji yra ilgas įsipareigojimas bankui ir tai bankui sudaro didelę riziką. Tačiau ši paskola yra taip pat gana saugi, kadangi pastaruoju metu bankai vis dažniau teikia tokio tipo paskolas su garantijomis. Tai reiškia, kad kai kuriais gyvenimo atvejais jūsų paskolos palūkanos gali būti sumažintos ar net visiškai nubrauktos, o būstas liktų jums.

Patogu ir tai, kad šiuo metu gauti paskolą galite gauti internetu arba pasinaudojus SMS paskolos paslauga. Tai ypač patogu tiems, kuriems staiga prisireikia pinigų, o laiko eiti iki banko ir konsultuotis – nėra, o pinigų reikia tuoj pat. Ši moderni galimybė leidžia vartotojams gauti trumpalaikes paskolas labai greitai. Pateikus paraišką sms žinute, galite sulaukti atsakymo vos per dešimt arba penkiolika minučių. Tai ypač patogu, tačiau, tai suteikia daugiau atsakomybės ir skolininkui – jis turi pats įvertinti savo finansinę situaciją ir nuspręsti, ar jam imti tokią greitą paskolą internetu arba trumpąja žinute yra saugu ir ar jis sugebės ją laiku grąžinti pagal nustatytą terminą. Vertėtų nepamiršti ir to, jog vėluojant grąžinti paskolą, greitųjų kreditų bendrovės taiko didelio dydžio delspinigius.