SkolinkisAtsakingai.lt

greitos paskolos

Ką reikia žinoti apie greitas paskolas?

Sako, kad kai būni pasiruošęs, tai ir problemos rečiau užklumpa. Iš tikrųjų, gal tų pro problemų būna visada, bet jei žinai, kaip jas spręsti, jos neatrodo tokios rimtos. Pavyzdžiui, netikėtos finansinės problemos. Jeigu atsitinka kažkas, kam skubiai reikia papildomų pinigų, o santaupų trūksta – pirmas variantas yra pasiskolinti. Norite greitos paskolos Jums reikiamu metu? Būkite tam pasiruošęs, žinokite, ką ir kaip daryti, ir tada tikrai greičiau nei per pusvalandį galėsite pasiskolinti. Pasinaudokite paprastais patarimais, žinokite, kokius reikalavimus turite atitikti ir iškilus poreikiui greitai pasiskolinti nebereiks papildomai jaudintis.

Pirmiausia, ką turite žinoti, kad bet kuris kreditorius tikrina būsimo kliento mokumą ir jo kreditingumo istoriją. Greitos paskolos niekas nesuteiks, jeigu bus blogas mokumo rodiklis. O gera kreditingumo istorija nėra sutvarkoma per dieną. Todėl ją visada vertėtų turėti gerą, nes tik tuomet galėsite žinoti, kad jeigu bus kokia nors problema, jūs būsite tarsi apdraustas – galėsite gauti greitą paskolą internetu. Geras mokumo rodiklis susideda iš kelių aspektų. Stenkitės nuolat turėti normalias oficialias pajamas. Ne dirbti „juodais“, o turėti tą gerą oficialų statusą. Nes kreditorius pasitiki tik nuolatinėmis oficialiomis kliento pajamomis. Dar ypatingai svarbu, neprisidaryti įsiskolinimų, nevėluoti mokant įvairius mokesčius. Kreditorius pamatęs, kad nuolat vėluojate susimokėti už telefoną, už butą, už išsimokėtinai pirktus daiktus, gali vertinti jus kaip nepatikimą vartotoją.

Kitas dalykas – pasidomėkite, kaip dabar veikia greitųjų paskolų bendrovės. Finansinių paslaugų teikimas – labai svarbus dalykas. Negalima registruotis bet kur, pas nežinomus tiekėjus, kurie gal net neturi normalaus interneto puslapio. Žinokite bent kelias žinomas, ilgai dirbančias bendroves, apie kurias teigiamai atsiliepia kiti vartotojai. Tuomet, prireikus pasiskolinti, reiks mažiau laiko skirti paieškoms.

Pravartu žinoti ir naujausius teisinius pakeitimus paskolų teikimo rinkoje, kurie liečia ir vartotojus. Pavyzdžiui, dabar paskolos teikiamos tik bendrovių darbo laiku, o ne visą parą. Žinoma, internete paraišką užpildyti galite bet kuriuo paros metu, bet ji bus peržiūrėta tik darbo laiku. Vadinasi, jei norite pasiskolinti greičiau nei per valandą, tai kreipkitės į kreditorius jų darbo valandomis. Taip pat supraskite, kad pirmąsyk kreipdamiesi į kreditorių internetu, privalote po ranka turėti savo elektroninės bankininkystės prisijungimus, kurių prireiks asmens tapatybės patvirtinimui.

Ir pagrindinis patarimas – kad ir kaip skubiai norite pasiskolinti, pristabdykite save ir viską apsvarstykite kiekvienoje situacijoje. Skolinkitės atsakingai.