SkolinkisAtsakingai.lt

paskola

Greita paskola – greitam vartojimui

Vartojimo amžius jau pasiekė apogėjų – galime vartoti bet ką, pirkti iš bet kurios pasaulio šalies, apžiūrėti prekes neišeidami iš namų, taip pat neatplėšdami sėdimosios nuo kėdės galime gauti ir pinigų visiems norimiems pirkiniams, nebent jie kainuoja šimtus tūkstančių (dešimtis tūkstančių gauti nėra didelė problema). Lietuvoje situacija kiek kitokia, nes vartojimas čia skiriasi – dažniau pinigai eikvojami maistui ir kasdieninėms reikmėms, nei prabangos prekėms.

Greita paskola – trumpalaikių problemų sprendimo būdas, tad jis skirtas tam tikrų pirkinių įsigijimui, investavimui, šventės kėlimui ar net geidžiamos kelionės realizavimui, todėl jos  – greita pagalba prireikus didelės pinigų sumos kasdienėms išlaidoms ar stambesniam pirkiniui.  Tai labai greita ir patogu, kadangi pinigines sumas net iki 10 000 litų gali įsigyti internetu. Tai puiki išeitis, kai nėra draugo ar pažįstamo, kuris galėtų paskolinti reikiamą sumą. Paskolinti pinigų gali greitųjų kreditų teikėjai, vis tai vyksta  tik per keliolika minučių. Tokių  paskolų  internetu grąžinimo terminas yra nuo vieno mėnesio iki 2 metų, priklausomai nuo sumos dydžio.  Dažniausiai ji svyruoja nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių litų ir yra išduodama kelių dienų, mėnesių  ar net metų terminui, priklausomai nuo greitojo kredito paslaugas teikiančių įmonių,  todėl tai  sudaro  palankias sąlygas paskolą grąžinti mažesnėmis įmokomis.

Greitą paskolą, skirtingai nei banko paskolą, šiandien gali gauti beveik kiekvienas tam tikro amžiaus ir socialinės aplinkos klientas. Tam nereikia didelių pajamų ar pastovaus darbo, kadangi paskolos suma nėra tokia didelė. Kredito bendrovės teikia skirtingas paslaugas, todėl šios sumos ir terminai gali skirtis ir svyruoti. Klientai gauna išskirtinę galimybę pasinaudoti pirmąja paskola, kuri nieko nekainuoja, tai yra už ją nereikės mokėti jokių palūkanų.  Dėl šių ir įvairių kitų  priežasčių bei nedidelių reikalavimų, skolintis iš kreditus teikiančių bendrovių patrauklu, todėl greitosios paskolos yra puiki išeitis daugeliui į  finansinę aklavietę patekusių piliečių. Tiesa, yra tam tikros griežtos sąlygos, kurių turi laikytis tiek kreditus teikiančios bendrovės, tiek patys skolininkai. Paskola ir palūkanos negali atimti iš žmogaus paskutinių pajamų, todėl į finansinę padėtį atsižvelgiama prieš nusprendžiant – suteikti paskolą, ar ne.

Norint gauti greitąją paskolą, pirmiausia reikia užsiregistruoti paskolas suteikiančios bendrovės puslapyje. Jame reikia nurodyti tik pagrindinius savo asmeninius duomenis,  tokius kaip vardas, pavardė, gimimo metai, gyvenamoji vieta, asmens kodas ir panašiai. Prisiregistravus, kiekvienam klientui suteikiamas vartotojo vardas bei slaptažodis. Tuomet lieka paskolą teikiančios įmonės internetiniame tinklalapyje išsirinkti labiausiai tinkantį paskolos pasiūlymą. Patartina atkreipti dėmesį į tokius dalykus kaip paskolos dydis, atidavimo terminas, palūkanos, įmokos dydis (jei greita paskola bus grąžinama dalimis). Tai padarius, reikia nusiųsti paraišką paskolą teikiančiai įmonei, ir įmonė pateikia atsakymą – teigiamą arba neigiamą. Jei paskolą teikianti įmonė patvirtina prašymą, tuomet netrukus gaunami pinigai, atlikus patvirtinimą apie asmens sąskaitą,  kuris naudojasi greitąja paskola. Gali būti, kad bus paprašyta pervesti 0,01 Lt iš savo banko sąskaitos, norint įsitikinti, ar tam tikra banko sąskaita tikrai priklauso asmeniui, prašančiam paskolos suteikimo.

Pinigai sąskaitoje – galima pirkti. Maistas tai, degalai, ar naujausias išmanusis telefonas – paskolos davėjams nėra svarbu. Svarbu tik tai, kad pasiskolinta suma būtų laiku grąžinta kartu su nustatytomis palūkanomis.